A Dunaújváros és a Cegléd a veszprémi kézilabda csapatok ellenfele

A Magyar Kézilabda-szövetségben kisorsolták a női és a férfi Magyar Kupa negyeddöntőinek párosítását.

A nőknél az Érd és a Ferencváros összecsapása lesz a slágerpárosítás, míg a címvédő Győri Audi ETO KC a Fehérváron keresztül juthat be a négyes döntőbe. A debreceniek Siófokon, a dunaújvárosiak a Veszprém otthonában vívhatnak izgalmas meccset a negyeddöntőben. A negyeddöntő párosítása: Siófok – Debrecen, Érd – Ferencváros, Veszprém Barabás DT KC – Dunaújváros, Fehérvár KC – Győr. Játéknap: 2014. február 26. A négyes döntő: 2014. május 24–25. A férfiaknál a Veszprém a Cegléddel csap össze, a Pick Szeged ellenfele a Csurgó lehet, amennyiben túljut a Balatonfüreden. A negyeddöntő párosítása: Csurgó – Balatonfüred/Szeged győztese (két mérkőzés), Cegléd – MKB-MVM Veszprém (két mérkőzés), Ferencváros – Gyöngyös (egy mérkőzés), Tata – SZESE Győr (amennyiben a 2013. december 18-i Tata–Tatabánya mérkőzést a Tatai AC nyeri akkor egy mérkőzés), vagy SZESE Győr – Tatabánya (amennyiben a 2013. december 18-i Tata–Tatabánya mérkőzést a Tatabánya nyeri két mérkőzés). Játéknapok: 2014. január 29. és február 6. Négyes döntő: 2014. április 12–13.